Stanislava móda

Stanislava jsem já a moje maminka. Společně pro Vás tvoříme šaty a doplňky, které jsou pohodlné, víceúčelové, nadčasové, kvalitní a šik. Naším přáním je, aby byly nošeny, protože móda, která visí ve skříni, je k ničemu.

Pracujeme s látkami z přírodních materiálů, většinou se jedná o látky z limitovaných kolekcí. Výšivky jsou čistá ruční práce, každý steh je promyšlený, každý korálek přišitý zvlášť.

Údržba šatů je velmi nenáročná – vše si snadno vyperete a vyžehlíte sami.

Střihy můžeme na přání přizpůsobit Vaší postavě či fantazii, nebo Vám vyrobíme cokoliv jiného. Vy budete model nosit,  Vy se v něm chcete cítit dobře, Vám padne – a my to zařídíme.

 

Jak to funguje? Jednoduše:

  1. vyberete si model z nabídky, materiál, sdělíte nám své míry, a my Vám ho ušijeme NEBO
  2. vymyslíte si co chcete ušít a my Vám to ušijeme NEBO
  3. tak úplně nevíte, co vlastně chcete ušít, a tak se s námi o tom poradíte, společně to vymyslíme a my to zhotovíme NEBO
  4. Věci – zejména doplňky -které máme k dispozici, jsou k mání ihned. Pokud si je přejete nějak vylepšit nebo vytvořit podobné, napište.

 


PROČ U ŠATŮ NEMÁM UVEDENÉ CENY? Cenu totiž ovlivní několik zásadních faktorů – materiál, spotřeba materiálu (je rozdíl mezi velikostí XL a XS), ruční výšivky, expresní vyhotovení…… ALE VĚŘÍM, ŽE SE VŽDYCKY DOMLUVÍME.